TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Cengiz’i kaybettik


12.03.2018 / AnkaraTunceli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cengiz hayatını kaybetti. Kalp ameliyatının ardından yoğun bakımda geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat eden Yusuf Cengiz için bir mesaj yayımlayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Tunceli ekonomisi ve iş dünyası adına önemli çalışmalar yapan Cengiz’in ölümünden duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.​

Hisarcıklıoğlu, Yusuf Cengiz’e Allah’tan rahmet yakınlarına, ailesine ve TOBB camiasına başsağlığı diledi.

 

Tunceli TSO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Yusuf Cengiz, evli ve iki çocuk babasıydı.

 

-Hisarcıklıoğlu’ndan taziye ziyareti

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, vefat haberinin ardından Tunceli’ye giderek, Yusuf Cengiz’in ailesine ve Tunceli iş dünyasına taziyelerini sundu.  Hisarcıklıoğlu, “Yusuf Başkanımızı renkli kişiliği, samimiyeti, Tunceli ve Türkiye ekonomisine katkılarından dolayı rahmetle anacağız. TOBB olarak Tunceli’ye yaptığımız kız öğrenci yurduna rahmetli başkanımız Yusuf Cengiz’in adını vereceğiz” dedi.


Hisarcıklıoğlu'nun beraberinde; Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Geliş, GTİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA