TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Gebze Ticaret Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


16.04.2018 / AnkaraGebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. 


Nail Çiler ziyaret sonrasında yaptığı değerlendirmede, “Seçim bizim için bir araçtı. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Biliyorsunuz bizim oda sosyal boyutta Türkiye’de birinci olmuş odalardan birisi. Göreceli üretim merkezi gibi çalışıyoruz. Projelerimiz devam ediyor” dedi.

 

Ziyaretlerinin amacının hem TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na yeni seçilen arkadaşlarını tanıtmak hem de TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun yanında olduklarını bildirmek olduğunu söyleyen Nail Çiler, “Buraya gelmeden önce TÜBİTAK Başkanımızı ziyaret ettik. Amacımız Gebze’ye yapay zeka ile ilgili artı siber suçlarla ilgili bir okul kurdurmak. Onun için gelmiştik buraya. Bugün de buradayız. Başkanım her zaman bizi yüreğimizle karşıladı. Kendisi de şu an meclisimize seçilmiş meclis üyesi aynı zamanda. Onun bizim meclis üyemiz olması onore etti bizi. Başkanım isterse ileriki günlerde tabi yerinde duracak. Kendisini yeniden Başkan olarak görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.
Video Yükleniyor...

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA