TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Boğazlıyan Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


16.04.2018 / AnkaraBoğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Harun Halıcı ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, seçim dönemini kardeşçe, demokratik bir ortamda tamamladıklarını, yönetim kurulu ve meclisi oluşturduklarını söyledi.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldiklerini ifade eden Halıcı, “Biz de Rifat Başkanımızın önderliğinde, nasıl kendisi Türkiye ekonomisine değer katıyorsa, üyelerimizin tüccarımızın esnafımızın önünü açıyorsa biz de Boğazlıyan ekonomisine onun liderliği ve abiliği öncülüğünde devam edeceğiz. Yeni dönemde lisanslı depoculuk ile ilgili girişimlerimizi sürdüreceğiz. Bu konuda Başkanın inanılmaz destekleri oldu. Başkanımızla her zaman iyi ilişkiler oldu. Onun tavsiyeleri bizim için çok kıymetli. Kendisi Türkiye’nin en iyi birikimi. Kendisinden feyz alıyoruz. Kendisi ile çalışmaktan onur duyuyoruz. Bizlere çok güzel bir vizyon sunuyor. Kendisine müteşekkiriz. Başkanımızla inşallah bu dönemde de tekrar beraber olmak istiyoruz. Bütün arkadaşlarımızla yanındayız” dedi.
Video Yükleniyor...

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA