TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Hisarcıklıoğlu, EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı Toplantısına Katıldı


13.09.2018 / Brüksel / BelçikaTOBB Başkanı ve EUROCHAMBRES Başkan Vekili M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Brüksel’de gerçekleştirilen EUROCHAMBRES Başkanlık Divanı toplantısına katıldı.​

Hisarcıklıoğlu, Başkanlığını yürüttüğü ve AB üyesi olmayan EUROCHAMBRES üyesi ülkeleri temsil eden Ortak Üyeler Komitesi’nin bir sonraki dönem EUROCHAMBRES Yönetim Kurulu adaylarını belirlemek üzere 7 Eylül 2018’de İstanbul’da gerçekleştirilen ön seçim sonuçlarını açıkladı.  Hisarcıklıoğlu ayrıca tüm üyeleri, 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek CACCI Konferansı’na davet etti.

 

Toplantıda ayrıca, önümüzdeki ay gerçekleştirilecek Genel Kurul’da karara bağlanmak üzere, EUROCHAMBRES iletişim stratejisi, bütçenin durumu ve Avrupa Parlamentosu ile işbirliğinde gerçekleştirilecek EUROCHAMBRES Avrupa Şirketler Meclisi etkinliğine ilişkin güncel bilgiler görüşüldü.

 

Hisarcıklıoğlu, toplantı akabinde önceki iki dönem EUROCHAMBRES Başkanlığını sürdüren Richard Weber için düzenlenen veda etkinliğine katılarak kendisine bir anı hediyesi verdi.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA