TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Bülent Karakuş, Van TSO’ da “Depreme Hazırlıklı Toplum” paneline katıldı


10.11.2017 / VanTOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş, 9 Kasım 2011 tarihinde meydana gelen depremin yıldönümü sebebiyle Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen 'Depreme Hazırlıklı Toplum' paneline katıldı. ​

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Van TSO ve Van Girişimci İşadamları Derneği (VANGİAD) işbirliğiyle düzenlenen panelde; deprem bilinci, depreme hazırlık ve alınması gereken önlemler konuları ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

 

Panelde, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş “Van’ın 2011’de yaşadığı acıların hafifletilmesinde TOBB olarak bir nebze payımız olduysa ne mutlu bize. Başkanımız 6 maddelik hem maddi hem de manevi destek paketi açıkladı. Van’da ticari hayatın bir an önce eski canlılığına kavuşmasını istedik. Gençlerimizi sporla buluşturmak, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve onların üzüntülerini hafifletmek için ‘TOBB 12 Dev Adam Erciş Spor Salonu’ devir teslimini de 2014 yılı içerisinde yaptık. Van depremi Türkiye’deki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesiydi” şeklinde konuştu. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA