TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

11. Lojistik Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı


04.05.2018 / Ankara11. Lojistik Koordinasyon Kurulu toplantısı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka’nın başkanlığında TOBB’da gerçekleştirildi. ​

TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Cenap Aşçı, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşarı Veysel Yayan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Fatma Varank ve üst düzey bürokratların katılımı ile gerçekleşen toplantıda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, İstanbul Yeni Havalimanındaki kargo taşımacılığı ve verilecek lojistik hizmetler ile havalimanı yakınlarında lojistik merkez yapılması ve Eski havalimanlarında kargo taşımacılığında uygulama hataları ve eksikliklerin belirlenmesine ilişkin sunum yaptı.

 

Lojistik merkezlerde kamu-özel işbirliği modelinin detaylandırılması konusunda ve tehlikeli maddelerin taşınması hakkında bilgi alan Kurul almış olduğu bilgi çerçevesinde değerlendirmede bulundu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA