TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Tahkim Divanı, yeni üyelerinin katılımı ile TOBB’da toplandı


05.12.2018 / AnkaraTOBB Tahkim Divanı, yeni üyelerinin katılımı ile TOBB’da toplandı. Toplantıda, Divan Başkanlığına Adil Sani Konukoğlu, Divan Başkan Yardımcılıklarına Türker Ateş, Prof. Dr. Zühtü Aytaç, Divan Katipliğine ise Prof. Dr. Mehmet Ünal seçildi.​

Yeni oluşturulan Tahkim Divanına, Divan Sekretaryalığını yapan Hukuk Müşavirliği tarafından tahkim hakkında bir sunum yapıldı ve gündemde yer alan konular değerlendirildi.

 

Toplantıda ayrıca, Prof. Dr. Zühtü Aytaç, Prof. Dr. Mehmet Ünal ve Prof. Dr. Ziya Akıncı, Tahkim Komitesine seçildi.

 

TOBB Tahkim Divanı; , Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zühtü Aytaç, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Ünal, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi ve TOBB temsilcisi olarak İstanbul Tahkim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Prof. Dr. Ziya Akıncı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Ankara Ticaret Odası Meclis Başkan Yardımcısı Vecdet Şendil, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kaya ve Konya Sanayi Odası Meclis Üyesi Ahmet Şekeroğlu olmak üzere 10 üyeden oluşuyor.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA