18.07.2024 / Afyonkarahisar
Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler’in ev sahipliğindeki törende açılış konuşmalarının ardından kurdela kesimi gerçekleştirildi.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu konuşmasında lisanslı depoların hayırlı uğurlu olmasını dilerken emeği geçenlere teşekkür etti. Hisarcıklıoğlu, “TOBB ve Ticaret Borsalarımız tarımın geleceğine yatırım yapıyor. Bölge tarımı için önemli bir yatırım olan 57.200 ton depolama kapasiteli Afyonkarahisar Ticaret Borsası Dinar Lisanslı Depo Tesisleri’nin ikinci etabının açılış törenini gerçekleştirdik. İlde tarımsal ticareti güçlendirecek olan Lisanslı Depo hayırlı ve uğurlu olsun. Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanımız Mehmet Mühsürler’i, Yönetim Kurulu’nu, Meclisi ve tüm çalışanları kutluyorum” diye konuştu.