TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Medya ve İletişim Meclisi dijital dönüşüm sürecinin getirdiği fırsatları görüştü


01.07.2022 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Medya ve İletişim Meclisi; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan’ın katılımıyla, Meclis Başkanı Hakan Güldağ başkanlığında toplandı.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Zeydan, yaşanan gelişmeler hakkında üyeleri bilgilendirdi. Medya sektörünün içerisinden geçtiği dijital dönüşüm çağında, Meclisin 2022 yılı ajandasına çok iş düştüğünü ifade ederek; sektördeki insan kaynağının geliştirilmesi konusunda neler yapılabileceği hakkında önerilerde bulundu.

 

Daha sonra, Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Aysel Aydın; sektörün yaşadığı değişim sürecinin getirdiği fırsatlar, dijitalleşme konusunda yetkinliğin arttırılması ve insan kaynağının geliştirilmesi ihtiyacı hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

 

Ayrıca, Meclis Başkan Yardımcısı Vahap Munyar tarafından basın, sosyal medya ve internet haberciliğine ilişkin düzenlemeleri içeren Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi hakkında bilgilendirme yapıldı. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA