TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


16.04.2018 / AnkaraReyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Zaroğlu, beraberindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Necmettin Zaroğlu, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Öncelikle 2 Nisan’da yapılan seçimlerin özellikle ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bizler Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgenin kalkınmasına sektördeki üyelerimizin önünün açılmasına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Reyhanlı özellikle Anadolu’ya yüzyıllardır kalkan görevi görmekte. Bu şekilde ülkemize katkı sağlamaktan o bölgede yaşayan bir insan olarak gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile beraber Türkiye’nin ve ticaretin önünün açılmasına katkı sağlayacaklarını ifade eden Zaroğlu, “Yönetim kurulundaki ve meclisimizdeki bütün üyelerle beraber yeni dönemde Başkanımıza destek olmak, yanında durmak adına ziyarette bulunduk. Kendisine teşekkür ederek, saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.
Video Yükleniyor...

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA