TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


24.11.2022 / ANKARAŞanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yetim ve Meclis Başkanı Serhat Karadağ, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Mehmet Yetim, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Bizim organ seçimlerimiz 30 Ekim’de yapıldı. 16 bin üyemizin 13 bin 500’ü aktif. Bunun 9 bin üyesi oy kullanma hakkı kazanmıştı. Bizim seçimlerimiz demokratik bir ortamda hiçbir sorun yaşanmadan bitti. Katılım oranımız yüzde 90’dı. Bu da bizim Ticaret ve Sanayi Odamıza değer kattı. Bunun farkındayız. Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı seçimimiz de 6 Kasım’da yapıldı. O da demokratik bir ortamda gerçekleştirildi. Meclis üyelerimiz Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlığı seçimlerinde tercihlerini bizden yana kullandı. Bu da bize büyük bir sorumluluk katıyor. Bunun farkındayız. İnşallah başarılı oluruz. Mahcup olmayız.

Önceki Yönetim Kurulu’nda ben Başkan Yardımcısı, bir öncekinde de meclis üyesiydim. 8’inci yılımı doldurdum Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda görev olarak. 25 yıllık bir Ticaret Sanayi Odası üyesiyim. Dolayısıyla TOBB üyesiyim. Şirketimiz Urfa’da. Biz Rifat Başkanımızı takip ediyoruz. Rifat Başkanımız haklarımızı savunuyor. Problemlerimizi çözüyor. Projelerimizin gerçekleşmesi için Urfa’mızın Türkiye’mizin gelişmesi için gecesini gündüzüne katıyor. Bunun farkındayız. Nezaketinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hepinize başarılar dilerim. İnşallah ülkemize birlikte hizmet ederiz. Biz Genel Kurul seçiminde de Rifat Başkanın bir dönem daha Başkanlık yapması için Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası delegeleri olarak destekleyeceğiz kendilerini. Çünkü daha Rifat Başkanımıza iş çok düşüyor. İş dünyası için bizler için Urfa’mız için ülkemiz için kendisini destekleyeceğiz. İnşallah tekrardan seçilir. Görevine devam eder”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA