TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB, İhracat Finansmanı Bölgesel Bilgilendirme Toplantılarına başladı


03.10.2011 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, bankacılık sektörü ile kurumsal kredi müşterileri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yönelik bilgilendirme toplantılarına başladı.​ ​

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Bankalar Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde, oda ve borsa üyelerine yönelik gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantılarının ilki Kırklareli Üniversitesi’nde yapıldı. Trakya Bölgesi oda ve borsa üyelerinin katıldığı, Bölgesel Bilgilendirme Toplantısı "İhracatın Finansmanı ve İhracat Sigortası" konferansının açılış konuşmalarını Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yardımcı yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından Eximbank kıdemli uzmanları Gizem Alyazıcı Kılıç ve Asiye Gonca Aydın “İhracatın Finansmanı ve İhracat Sigortası” konularında katılımcılara sunum yaptı. Konferans soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA