TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Eğitim Sektör Meclisi’nden Beşir Atalay’a ziyaret


22.12.2015 / AnkaraTOBB Türkiye Eğitim Meclisi, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Beşir Atalay’ı makamında ziyaret etti.​

Meclis Başkanı Talim ve Terbiye Kurulu Eski Başkanı Dr. Yusuf Ekinci, Meclis Başkan Yardımcıları Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği Eş Başkanı Yusuf Tavukçuoğlu ve ÖZDEBİR Özel Öğretim Kurumları Derneği Başkanı Faruk Köprülü’nün yer aldığı heyet yeni Komisyon Başkanı’na, görevi için hayırlı olsun dileğinde bulundu.​

 

Sektörün genel değerlendirilmesinin yapıldığı ziyarette, sektörün sorunlarının, faaliyet raporunun yer aldığı bilgilendirme dosyası Beşir Atalay’a arz edildi.

 

Komisyon Başkanı Atalay, Meclis bünyesinde kurulan bu komisyonların tasarı ve teklifleri olgunlaştıran yerler olduğunu hatırlatarak, sektörü ilgilendiren konularda paydaşların ve ilgili sivil toplum kuruluşlarının da katılımının sağlanarak karara varılması gerektiğini vurguladı.

 

Eğitim sektörünün önemine dikkat çeken Atalay, TOBB çatısı altında böyle bir oluşumun varlığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek sektör için yapılabilecek çalışmalarda ellerinden gelen katkıyı seve seve vereceklerini ifade etti.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA