TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

12. Dönem akreditasyon eğitimlerine TOBB’da devam edildi


22.12.2015 / AnkaraOda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Kasım ayında düzenlenen Akreditasyon Semineri ile başlatılan 12. Dönem Oda/Borsa Akreditasyon çalışmalarına, 18-19 Aralık 2015 tarihlerinde TOBB’da gerçekleştirilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ile devam edildi.​

12. Dönemde yer alan ve akreditasyon çalışmaları sürdürülen 23 Oda/Borsanın Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumlularına yönelik olarak düzenlenen eğitimde, ISO 9001 Standardının 2015 yılında revize edilen versiyonu hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

 

Eğitimde ayrıca, Akreditasyon Standardında yer alan Temel Yeterlilik ve Temel Hizmet

Kriterleri ile ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin Standart Kriterleri eşleştirilerek örnek uygulamalar gerçekleştirildi.

 

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Okan Poyraz, Meclis Üyesi Bülent Bayrak ile Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Dinçol’un da katılım sağladığı eğitimde,  Oda/Borsaların Kalite Yönetim Sistemlerinde gitmesi gereken değişikliklere değinildi.

 

12. Dönem Akreditasyon çalışmalarına 2016 yılı Ocak ayında gerçekleştirilecek eğitimler ile devam edilecek.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA