TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Gökhan Tezel oybirliği ile LPG Meclis Başkanı


15.03.2016 / AnkaraTOBB Türkiye Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) Meclisi Başkanlığı’na Gökhan Tezel seçildi. LPG Meclisi toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Toplu başkanlığında Meclis Başkanı’nı seçmek ve sektörün genel değerlendirmesini yapmak üzere Ankara’da gerçekleştirildi.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Yahya Toplu yaptığı açış konuşmasında, Türkiye Sektör Meclislerinin 2006 yılından beri faaliyet gösterdiğini hatırlatarak, meclislerin kamu, özel sektör ve sektörel sivil toplum kuruluşlarını yasal bir zeminde buluşturan platform olduğunu vurguladı. Toplu’nun yapmış olduğu açış konuşmasından sonra Meclis Başkanı seçime geçildi.

Yapılan Meclis Başkanı seçiminde Meclis Başkanlığına Türkiye LPG Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Aygaz Genel Müdürü Gökhan Tezel oy birliği ile seçildi. 

 

Meclis Başkanı seçilen Gökhan Tezel yapmış olduğu konuşmada, öncelikle meclis üyelerine kendisine duyulan güvenden dolayı teşekkür ederek, sektörün sorunları için aynı hızla çalışmaya devam edeceğini belirtti. Tezel, sektörel sorunların çözülmesi için pes etmeyip her platformda dile getirilmesinin gerektiğini ve bu yeni dönemde gerekli tüm görüşmelerin aynı ciddiyetle devam edeceğini dile getirdi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA