TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Kadın Girişimciler Afyonkarahisar’da buluştu


17.04.2016 / AfyonkarahisarTOBB Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Ege Bölge Toplantısı Afyonkarahisar’da yapıldı.​

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Ege bölgesindeki tüm illerden ve Ankara'dan gelen TOBB KGK üyeleri ve girişimci iş kadınlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Toplantıda sektörel bazda ticari bağların güçlendirilmesi ve geniş bir networking çalışması yapıldı.

 

TOBB Afyon Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Berna Tokman, TOBB KGK Ege Bölge Temsilcisi Esen Türker, Afyonkarahisar Milletvekilleri Burcu Köksal ve Hatice Özkal’ın açılış konuşmalarının ardından Afyon İl KGK Üyesi Şule Bendler, TOBB Afyon Kadın Girişimciler Kurulu olarak önümüzdeki dönem gerçekleştirmek istedikleri projeleri tanıttı.

 

Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden Prof. Dr. Belkıs Özkara’nın moderatörlüğünü yaptığı panelde, sektöründe başarıyı yakalamış rol modeller; ANGİKAD Kurucu Başkanı ve KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Erol, EKOL Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Kurucu Ortağı Handan Yorulmaz konuşmacı olarak yer aldı.

 

İki oturum şeklinde yapılan toplantının ilk oturumunda kadın girişimcilerle sektörel gruplar halinde interaktif yuvarlak masa toplantıları yapıldı. Bu bölümde kadın girişimcilerimiz sektörleriyle ilgili sıkıntıları ve beklentileri dile getirdiler. Toplantının ikinci oturumunda sektörlerinde başarıyı yakalamış rol model kadın girişimcilerle bir panel düzenlendi.

 

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölgesi toplantısına katılan kadın girişimcilere ‘Afyonkarahisar Kültür ve Tanıtım Gezisi’ düzenlendi.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA