TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Van Buluşması


05.05.2016 / VanTürkiye’nin Girişimci Kadın Gücü Van Buluşması, Van Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu tarafından Van’da gerçekleştirildi.​
Açılış konuşmaları ile başlayan etkinlikte ilk olarak TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Semra Odabaşı, katılımcıları selamladıktan sonra sunum eşliğinde kurulun faaliyetlerini anlattı.


Ardından Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van’ın Türkiye  nezdindeki diğer illere göre farkındalığının yüceltilmesi gerektiğini ve hassasiyet gösterip buna vesile oldukları için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve yönetimine teşekkürlerini iletti. Meclislerinde ve yönetim kurulunda bu dönem kadın üye bulunmadığını söyleyen Takva, önümüzdeki dönem organ seçimlerinde hem mecliste hem de  yönetim kurulunda kadınların aktif rol almalarını temenni etti ve bu eksiği TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu ile gidermeye çalıştıklarını belirtti.


Moderatörlüğünü TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Merih Eskin’in yaptığı panelde;TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Evrim Aras, kurul üyeleri Cevahir Asuman Yazmacı, Aysel Öztezel ve Karadoruk şirketi işletme sahibi Şule Yüksel Şeker yer aldı.

Programın “Kendine Lider Ol” kısmında Liderlik ve Kariyer Bütünsel Yaşam Danışmanı ve Eğitmeni Hülya Erbeyli katılımcılar ile interaktif bir söyleşi gerçekleştirdi.


TOBB Van Kadın Girişimciler Kurulu Proje Yarışması Finali ile program sonlandırıldı.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA