TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Memiş Kütükçü, Bakan Zeybekci ile birlikte Londra’da…


10.09.2016 / Londra İngiltereTOBB Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Kütükçü 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ikili ticari ve ekonomik ilişkilerinin durumunu gözden geçirmek, yeni ticari iş birliği olanaklarını tespit etmek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi öncülüğünde başlatılan Avrupa ülkeleri ziyaretleri kapsamında İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti. ​

Bakan Zeybekçi, AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç,  MHP Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ ve TOBB başta olmak üzere STK Başkanları ve özel sektör temsilcilerinden oluşan Türk ekonomi heyeti ile Londra’da  “Bankalar ve Yatırımcılar” ile  “Geniş Kapsamlı İş Adamları, Ekonomi ve Ticaret" başlıklı toplantıda iş dünyasına seslendi. Bakan ardından kendisine eşlik eden heyet ile basın toplantısı düzenledi.

 

İngiltere-Türkiye Ticaret Odası Başkanı Edhem ile görüşme

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Memiş Kütükçü ziyaret kapsamında İngiltere- Türkiye Ticaret Odası Başkanı Emma Edhem ile görüşürken iki kurum arasında olası işbirliği konularına değindi.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA