TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Kuruluş İçi Denetçi Eğitimi gerçekleştirildi


06.10.2016 / AnkaraOda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Akreditasyon Süreci devam eden 12. Dönem Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Kuruluş İçi Denetçi Eğitimi Birliğimiz Şefik Tokat Salonunda gerçekleştirildi.​

​3-4 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen eğitim süresince, Akreditasyon Standardında yer alan 13 kriterden biri olan Kalite Yönetimi kriterine istinaden; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı denetçi bakış açısıyla ele alınarak, katılımcılara denetim metodolojisi hakkında bilgi verildi. 

 

Kalite Yönetim Sistemi Standardı kriterlerine ilişkin uygulamaların gerçekleştirildiği ve vaka çalışmalarının analiz edildiği eğitim kapsamında uygulanan sınav sonunda başarı gösteren Oda/Borsa Genel Sekreterleri ve Akreditasyon Sorumluları uluslararası platformda geçerliliği olan “ Kuruluş İçi Denetçi “ sertifikası almaya hak kazandı.

 

12. Dönem Akreditasyon Sürecine Kasım ayında gerçekleştirilecek olan “Denetimler Öncesi Bilgilendirme Eğitimi”  ile devam edilecek.

 

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA