TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Ersin Kaşka, Moğolistan’ın Ankara Büyükelçisi Munkhbayar’ı ziyaret etti


12.11.2021 / AnkaraTürk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Eş Başkanı ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka, Moğolistan’ın Ankara Büyükelçisi Gombosuren Munkhbayar’ı makamında ziyaret etti.​

Gerçekleşen görüşmede Türkiye ile Moğolistan arasındaki ticari ve iktisadi ilişkiler ile potansiyel işbirliği alanları istişare edildi. Görüşmede ayrıca, Türk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’nun mevcut çalışmaları ile önümüzdeki dönem gerçekleşmesi planlanan faaliyetleri ele alındı.

 

Türk-Moğol Ticaret ve Sanayi Odası Forumu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Moğolistan Ulusal Ticaret ve Sanayi Odası (MNCCI) tarafından 2018 yılında kuruldu. Oda'nın Türkiye tarafı Başkan ve üyeleri TOBB, Moğolistan tarafı da MNCCI tarafından belirleniyor. Yıllık ekonomi zirveleri, ortak yönetim kurulu toplantıları, iş forumları, iş görüşmeleri ve Türkiye-Moğolistan iş ilişkilerini geliştirmeye dönük çalışmalar, Türkiye-Moğolistan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’nun ana çalışma alanlarını teşkil ediyor.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA