Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresi
Telefon
Abonelik kaydınız alınmıştır.
Aboneliğinizin etkinleştirilmesi için epostanıza gelen linke tıklamanız yeterlidir.
Lütfen Bekleyiniz...

Ana Sayfa

 

Ülke genelindeki KOBİ’lerin sorunlarının çözümüne ve verimliliğinin artmasına yönelik çalışmalarını sürdüren Birliğimiz, yatırım ortamının iyileştirilmesi ve KOBİ’lere iş yapma kolaylığı sağlamak amacıyla Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Koordinasyon Kurulu ve diğer lobi faaliyetleri ile birlikte çalışmalarını sürdürmekte, doğrudan KOBİ’lere yardımcı olacak KOBİ Danışmanlığı, mesleki yeterlilik, dış ticaret, tedarikçi geliştirme, finansmana erişim, uluslarasılaşma vb. gibi bir çok konuda projeler geliştirmektedir.

Kamu kurumları tarafından hazırlanan strateji belgeleri ve eylem planlarındaki Birliğimizin sorumlu ve/veya ilgili olduğu eylem maddeleri hakkında Birlik içi koordinasyon sağlanarak, çalışmaların takibi yapılmaktadır.

İş dünyası için son derece önemli olan Arabuluculuk mekanizmasının hayata geçirilmesinde ilgili kamu kurumlarıyla son derece etkin çalışmalar yürütülmektedir.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin belirlendiği “Türkiye 100” ödül törenleri ile ilgili çalışmalar yürütülmektedir.

KOBİ Araştırma ve Danışmanlık Merkezi Müdürlüğü faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak için yan menüyü kullanabilirsiniz.
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA