Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresi
Telefon
Abonelik kaydınız alınmıştır.
Aboneliğinizin etkinleştirilmesi için epostanıza gelen linke tıklamanız yeterlidir.
Lütfen Bekleyiniz...

Ana Sayfa

TOBBNet’in Kasım 2005 itibari ile tasfiyesinden sonra, Birlik bünyesinde kurulan TOBB Proje Merkezi Müdürlüğü 01 Eylül 2006 tarihi itibari ile TOBB- Yazılım Müdürlüğü ismini alarak Birlik bünyesinde faaliyetine başlamıştır. 
 
TOBB, Sanayi Odaları, Ticaret Odaları, Sanayi ve Ticaret Odaları ile Borsalar bünyesinde ihtiyaç duyulan yazılımları geliştirmek, şu an kullanımda olan yazılımları güncellemek ve iyileştirmek amacı ile hizmet vermektedir. 
 
C/S Üye Sicil Uygulaması  (v01.11.01):  
“Yerel programı kullanan Odaların verdikleri matbu belgeler ile ilgili olarak hazırlanan, taslak Word şablonu üzerinden gerekli değişikliklerin kolaylıkla yapılabileceği bir altyapı  yeni versiyona eklenmiştir. ( uye01.11.01.zip ). Versiyon içerisinde yer alan kullanım kılavuzunu “MatbuFormKullanımKlavuzu.doc “ okuyarak gerekli güncellemelerin yapılması gerekmektedir.”
 

 C/S Üye Sicil Uygulaması  (v01.11.06) 16/02/2012 : 

Yerel program kullanan Odaların NACE kod sistemi ile ilgili 2012 yılı güncellemeleri bu versiyon ile birlikte devreye alınacaktır. Güncellemelerin sağlıklı yapılabilmesi için versiyonla aynı adı taşıyan veritabanı cümleciğinin "uye.01.11.06.sql" ORACLE veritabanı üzerinde çalıştırılması unutulmamalıdır.

 
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA