TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Koçak İçecek Sanayi meclis toplantısına katıldı


12.05.2022 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İçecek Sanayi Meclisi; Meclisten Sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın katılımı ile Meclis Başkanı Ozan Diren başkanlığında video konferans yoluyla toplandı. Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Dr. Durali Koçak’ın katılım sağladığı toplantıya sektör yoğun ilgi gösterdi.​

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay açılış konuşmasında, sektöre yönelik yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunurken, Meclis Başkanı Ozan Diren ise, Mart ayından bugüne yaşanan gelişmeler hakkında bilgilendirmede bulundu.

 

Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Dr. Durali Koçak’ın sektör sorunlarına ilişkin görüşleri aldığı toplantıda Ozan Diren, 25 Nisan 2022 tarihinde Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi’ye sunulan Meclis taleplerine ilişkin bilgi verdi.    

 

Toplantıda ayrıca, Zorunlu Depozito Yönetim Sistemi Uygulamaları kapsamında Nisan ayında yayınlanan Usul ve Esaslar ile 28 Nisan’da düzenlenen Proje Tanıtım Toplantısı ve akabinde düzenlenen sektör toplantısı değerlendirildi.

 


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA