TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi, yoğun gündemle bir araya geldi


04.04.2024 / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Kreatif Endüstriler Meclisi toplantısı; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay’ın katılımıyla, Meclis Başkanı Ata Kavame'nin başkanlığında video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.​

Sektör meclisinden sorumlu TOBB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Ali Ata Kavame’nin açılış konuşmalarının ardından gündem maddeleri değerlendirildi.

 

Türkiye Kreatif Endüstriler Envanteri Projesi ile Görsel Efekt, Animasyon, Dijital Deneyim Tasarımı İhracat Teşvik Projesi hakkında sunum yapılarak Meclis Üyelerine bilgi verildi.

 

Toplantıda; Kamu İlişkileri ve Mevzuat Komisyonu, ReCrea Sektörel Rapor Komisyonu, Telif Hakları Komisyonu, Turuncu Konuşalım Komisyonu, Ticaret Odaları ve Borsaları Komisyonu, İletişim Komisyonu ve Kreatif Ekonomi Zirvesi Komisyonu tarafından hazırlanan kapsamlı çalışmalar paylaşıldı.

Toplantı, 26-27 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye Kreatif Ekonomi Zirvesi hazırlık çalışmalarının istişare edilmesiyle sonlandırıldı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA