TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

TOBB Türkiye İklimlendirme Meclisi İstanbul’da bir araya geldi


06.06.2024 / İstanbulTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İklimlendirme Meclisi Toplantısı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk’ün katılımı ile Meclis Başkanı Zeki Poyraz’ın başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirildi.​

Meclis Başkanı Zeki Poyraz, “Bu ve bundan sonraki toplantılarında dürüstlük, adalet, nezaket, yeterlilik, doğruluk ve başkalarına saygılı bir şekilde hareket edeceğiz ve açık veya gizli tüm çıkar çatışmalarından kaçınacağız" Meclis mottosu ile toplantıyı başlattı.

 

Meclis Danışmanı Atilla Bıyıkoğlu tarafından Türkiye İklimlendirme Sanayi Sektör Raporu ve Güncellenen Meslek Standartları ve Ulusal Yeterliliklere ilişkin Meclis Üyelerine bilgilendirmede bulundu.

 

Daha sonra toplantıda, İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği’nin 16. Dönem Yönetim Kurulunun stratejik hedeflerinden bahsedildi.

 

Meclis Başkanı Zeki Poyraz ise Makine Tesisatı Genel Tasarım ve Teknik Şartnamesi 5. Bölümünün Bakanlıktaki güncel durumu hakkında Üyelere bilgilendirmede bulundu.

 

Son olarak, Sektör Strateji Belgesi kapsamında kurulan komisyonların Başkanları tarafından güncel faaliyetler hakkında bilgi verildi. 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA