TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Mobilya Ürünleri Meclisi, Meclis Başkanlık Seçimi için bir araya geldi


03.07.2024 / AnkaraTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Mobilya Ürünleri Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın’ın başkanlığında bir araya geldi.​
Başkanlık divanı seçimi öncesinde konuşan Saim Özakalın, meclislerin kamu, özel sektör ve sektörel sivil toplum kuruluşlarını yasal bir zeminde buluşturan platform olduğunu vurguladı. Meclisin yeni döneminin hayırlı olması temennisinde bulunan Özakalın, tüm üyelere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Saim Özakalın ayrıca bir önceki dönemde Meclis adına önemli çalışmalar yürüten başkanlık divanına sektör meclisi için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Meclis Başkanlığına seçilen Ersa Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ata’nın, sektöre ilişkin genel değerlendirmede bulunduğu toplantıda; sektörün vasıflı elemana erişimi ve ayrıca merdiven altı üretim nedeniyle yaşanan haksız rekabet konuları değerlendirildi. Ayrıca vergi kanunlarında yapılması öngörülen değişikliklere ilişkin değerlendirmede bulunuldu.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA