TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

“SAĞLIKLI İŞYERLERİ TEHLİKELİ MADDELERİ YÖNETİR” AVRUPA EN İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI


09.11.2018 / Genel BilgilendirmeAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (EU-OSHA) arasında yürütülmekte olan “Sağlıklı İşyerleri, Tehlikeli Maddeleri Yönetir” başlıklı kampanya kapsamında iyi uygulamaların özendirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla “Avrupa İyi Uygulama Ödülleri Yarışması” düzenlenmektedir.​

İşyerinde tehlikeli maddelerin ortaya koyduğu riskleri aktif bir şekilde yönetip iş sağlığı ve güvenliğinde bütüncül bir yaklaşım ortaya koyan en iyi iki örnek uygulama; EU-OSHA’ya gönderilecek ve ülkemizi Avrupa çapında temsil etme fırsatı yakalamış olacaktır.

 

Avrupa İyi Uygulama Örnekleri Yarışması’na katılmak isteyen işyerlerinin; ekte bulunan Türkçe ve İngilizce başvuru formlarını doldurması ve iyi uygulamaya örnek olacak video, fotoğraf vb. ekleri ile beraber 16 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar EU-OSHA’nın ulusal odak noktası olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne iletmesi gerekmektedir. Başvuru dosyasının elektronik kopyasının ise aynı tarihe kadar isgiyiuygulama@ailevecalisma.gov.tr elektronik posta adresine gönderilmesi gerekmektedir. 
Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA