TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret


23.11.2022 / ANKARATekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Meclis Başkanı Hakan Şık, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Cengiz Günay, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2022-2026 dönemiyle alakalı olarak ben ve ekip arkadaşlarım tekrar aday olduk. Sağ olsun üyelerimizin teveccühü ile tek liste olarak yeni dönemde de görev bize verildi. Bu anlamda teşekkür ediyorum.

Bugün Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Başkanımız, Genel Sekreterimizle birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımıza bir ziyaret yaptık. Hem yeni dönemde görev değişikliği olan arkadaşlarımız vardı. Onları tanıştırmak ve Başkanımız yeni dönemle alakalı olarak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak Başkanımızın yanında olduğumuzu yeni dönemde de Başkanımızla birlikte hareket etmeyi, Genel Kurul’da üzerime düşecek vazife ne varsa Başkanımızı desteklemeyi hedeflediğimizi, yanında olacağımızı Başkanımıza ifade ettik. Her dönem olduğu gibi biz Başkanımız olduğu müddetçe Rifat Başkanımızın yanındayız”.


Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA