TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Bulancak TSO’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti


17.03.2023 / Bulancak / GiresunTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bulancak Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu, Bulancak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Fatoğlu, Meclis Başkanı Mümtaz Bekci, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’ne hayırlı olsun dileklerini ileterek, yeni dönemde başarılar diledi.​
Hisarcıklıoğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, "Buraya hem başkanımıza hem de yönetim ve meclis üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere geldik. 4 aylık kısa süre içerisinde birlikte güzel işlere imza attık. Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sonrası aynı kararlılıkla birlikte çalışmaya devam ettik" dedi.

Deprem bölgesinin önemli bir tarım ve önemli bir sanayi bölgesi olduğunu vurgulayan Başkan Hisarcıklıoğlu, “Buradaki iş gücünü de kaybetmemiz lazım. Çünkü birçok yere kardeşlerimiz misafirperverlik yapıyorlar ama esas olarak oradaki şehirlerin ekonomisinin canlılığını devam ettirmemiz lazım. Onun için de normal hayatlarına dönebilmeleri için çadır, konteyner, bunlara ihtiyaç var. Geçici süre ama esas olarak onların başlarını sokacağı bir eve ihtiyaç var. Hep beraber el birliğiyle buna destek olmalıyız. Bizlerin vazifesi bu. Aynı zamanda söz konusu bölgeye yönelik  “Tedarikçim deprem bölgesinden” kampanyasını başlattık.  Para vermekten daha önemli bu iş. Sanayicisin, aynı üretici İstanbul’da da var, deprem bölgesinde de var. Buradan al, orada çark dönsün. Dönmesi lazım” şeklinde konuştu. 
 
Hisarcıklıoğlu, “Burada sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ülke ekonomisi için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA