TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu II Hibe Programı TR2021/W1T7/A02/OT02-2 ( EuropeAid/179766/ID/ACT/TR )Teklif Çağrısı ve 13 Mart Bilgi Günü Duyurusu yayımlanmıştır.


29.01.2024 / Genel Bilgilendirme“Türkiye - AB İş Dünyası Diyaloğu II (TEBD II)”Projesi, Birliğimiz ve Eurochambres (Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği ) tarafından 2024-2027 yılları arasında uygulanacaktır.​

Proje kapsamında Türkiye-AB Odalar Arası İşbirliği Hibe Programının teklif çağrıları duyurusu Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından yapılmıştır.   


Çağrı kapsamında Türk ve Avrupa Üyesi Ülkelerin Oda/Borsaların şirketlerin Döngüsel Ekonomi, AB Yeşil Mutabakatı ve Dijitalleşme ile ilgili hizmet kapasitelerini güçlendirmeye dönük kapasitelerinin güçlendirilmesine imkân sağlayacak proje önerileri desteklenecektir.


Desteklenecek proje önerilerinde her bir proje için, Birliğimiz ve Eurochambres üyesi en az bir Türk ve AB Odası/Borsasının ortak olması gerekmektedir.

Her bir proje için 100 – 150 bin Avro’ya kadar destek sağlanacaktır.


Müracaat etmek isteyen Oda ve Borsalarımızın, ayrıntılı bilgiye aşağıdaki link adresinde yer alan Merkezi Finans ve İhale Birimi, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı   duyurularından ulaşmaları mümkündür.


">Ayrıca, Hibe programı ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntılı bilgilendirme toplantısı”, 13 Mart 2024 tarihinde Birliğimizde hibrit olarak gerçekleştirilmiştir. Bilgilendirme gününde yapılan sunum aşağıda yer almaktadır. 


https://webgate.ec.europa.eu/online-services/#/

https://cfcu.gov.tr/tender/66186

https://www.ab.gov.tr/turkiye-ab-is-dunyasi-diyalogu-ii-hibe-programi-teklif-cagrisi_53710.html


Detaylı bilgi için:

·         Bilgilendirme Günü

·         Hibe başvuru rehberi (İngilizce)

·         Yerel duyuru

·         Doldurulması gereken dokümanlar (zip'li dosya)

·         Bilgi dokümanları (zip'li dosya)

·         Bilgilendirme Günü Sunumu

·         TEBD II Clarifications

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA