TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği

Sn. Hakan ÜLKEN’in katılımıyla YÖREX Doğu Anadolu Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi Erzurum’da Gerçekleştirildi.


18.10.2019 / TOBB16-17 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Erzurum Ticaret Borsası iş birliğiyle YÖREX Doğu Anadolu Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi gerçekleştirildi. Zirvenin açılış konuşmasını Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Hakan Ülken yaptı.​

Zirve kapsamında TOBB Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Meclisi Başkanı Kaan DERİCİOĞLU’nun oturum başkanlığını yaptığı iki panel gerçekleştirildi. Panelde konuşmacı olarak Türk Patent ve Marka Kurumu Coğrafi İşaretler Dairesi Uzmanı Gonca ILICALI, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü Reklam Dairesi Başkanı Oğuz ŞAHİN, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Uzmanı Ahmet DOĞAN, Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Songül ÇAKMAKÇI, Erdek Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özlem SARI, Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mithat ŞAHİN, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliği’nden Erol UTGULU ile Erzurum’dan kadın girişimciler Saniye GÜMÜŞBIYIK ve Hülya SALTUKLU yer aldı.

 

Zirve’de ayrıca iki gün boyunca üreticiler ile perakendeciler B2B görüşmelerle bir araya getirilerek iş bağlantıları kurulmasına katkı sağlandı.

 

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Kullanıcının E-Posta Adresi
Gönderenin Notu
Mesajınız Gönderilmiştir
İlginiz için teşekkür ederiz
ARAMA